Kozak System feat Elvira Sarykhalil - Битим Склом
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System feat Elvira Sarykhalil – Битим Склом (Сингл)

До роботи над своєю новою піснею під назвою «Битим Склом», музиканти відомого українського гурту Kozak System запросили кримську співачку Ельвіру Саріхаліл, відому широкому загалу слухачів за участю в іншому музичному проекті «SunSay». Цей трек вийшов досить незвичним для всіх музикантів, адже в його основу покладено речетатив, який не є притаманною ознакою творчості ні однієї, ні другої сторони. Та це й не дивно, зважаючи на те, що авторство тексту належить відомому прихильнику такого музичного напрямку – Сашку Положинському.

«Наразі гурт Kozak System закінчив запис моєї пісні «Битим Склом», яку я написав ще в далекому 2007 році. Але я впевнений, коли її почують люди, то подумають, що вона створена навесні 2014-го, – розповідає Сашко. – Хлопці з Kozak System зробили її трохи інакше, ніж я собі уявляв. Можливо, навіть гарніше. А Ельвіра своїм дивовижним співом додала таких інтонацій, яких я вже точно уявити не міг. Тому мене, звичайно, трошки підтискає жаба, що цю пісню співатиму не я, але я з превеликим задоволенням її слухаю».

Додамо, що свою нову пісню музиканти присвятили подіям, що відбувалися у Криму, та разом з тим і на сході України протягом останнього року, доповнивши трек «Битим Склом» тематичною картинкою.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *