Kozak System – Досить сумних пісень
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Досить сумних пісень (Сингл)

«Досить сумних пісень» від гурту Kozak System – це перша пісня з майбутнього студійного альбому колективу, роботу над яким музиканти нещодавно розпочали. Продюсером свіжого треку виступив Мілош Єліч.

За словами лідера команди Івана Леньо, дана робота зовсім не про нестачу веселих треків у вітчизняному медіапросторі, як могло би здатися на перший погляд, а про складні відносини між двома людьми. «Коли ці двоє були разом, то у їхньому житті із лишком було різних негативних історій та емоцій. І, нарешті, в одного із них урвався терпець і він звертається до своєї коханої: «Досить сумних пісень». Адже їх пара вже випила вдосталь», – коментує співак.

«Вітаю вас, вітайте нас. Перша пісня нового альбому Kozak System, написана нами разом, вийшла в радіоротацію. Незабаром буде кліп», – пише у Facebook військовослужбовець та автор лірики новинки Гліб Бабіч.

До слова, режисером майбутнього відео виступив Влад Разіховський, а сам ролик буде створено у кращих традиціях детективно-романтичних історій. Що ж стосується вищезгаданої майбутньої платівки Kozak System, куди потрапить трек «Досить сумних пісень», то її реліз заплановано на 29 лютого наступного високосного року.

Kozak System – Досить сумних пісень
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *