Kozak System – Basta
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System – Basta (Сингл)

Прем’єра сьогоднішнього дня – свіжа пісня від хлопців з гурту Kozak System під назвою Basta. В основу новинки музиканти заклали текст авторства відомого український прозаїка, поета та культуролога Юрка Іздрика, а одягнули цей твір у музичну оболонку учасники колективу спільними творчими зусиллями. Варто зазначити, що під час роботи над треком Basta, Kozak System вдосталь проекспериментували зі звучанням, що ви, власне, одразу ж відчуєте під час прослуховування.

Додамо, що Basta – це далеко не перша співпраця «Козаків» зі знаними українськими поетами, зокрема, останній офіційний кліп музикантів на пісню «Коли Вона» було створено на слова письменника, поета та музиканта Сергія Жадана. Окрім того, в активі Kozak System значаться твори на лірику Сашка Положинського, Артема Полежаки, Дмитра Лазуткіна та того ж Юрія Іздрика.

Саундпродюсером презентованого сьогодні синглу Basta виступив Мілош Єліч з «Океану Ельзи», який давав хлопцям корисні поради щодо звучання та оформлення їхньої новинки. Ця спільна робота Мілоша та Kozak System стане титульним треком майбутнього однойменного максі-синглу гурту, реліз якого заплановано на листопад. Наразі вже стало відомо, що саме у листопаді відбудеться і концертна презентація даного релізу – учасники колективу вже запрошують всіх охочих на великий сольний концерт 12 листопада 2016 року до клубу Atlas.

На останок зазначимо, що підтримати Kozak System та офіційно придбати новий сингл ви можете за допомогою сервісів iTunes чи Google Play.

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *