KOZAK SIROMAHA - Засвіт встали козаченьки
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

KOZAK SIROMAHA – Засвіт встали козаченьки (Відео)

Козацька співанка від KOZAK SIROMAHA: «Засвіт встали козаченьки». Слухайте трек на усіх доступних музичний платформах та дивіться кліп на YouTube.

KOZAK SIROMAHA — український виконавець, який здобув народну популярність та любов завдяки участі у відомому вокальному шоу, нині — артист музичного лейблу ENKO. Пісня «Засвіт встали козаченьки» — другий сольний трек виконавця. Саме виконання цієї пісні змусила тренерів «Голосу країни» повернути свої крісла.

KOZAK SIROMAHA - Засвіт встали козаченьки

Авторство цієї пісні приписують полтавській піснярці Марусі Чурай. Вірші, які лягли в основу музичного твору, оспівують мужність та звитягу український воїнів, які їдуть боронити рідну землю від загарбницьких рук ворога. Як і понад 3 століття тому, «Засвіт встали козаченьки» сьогодні — рефлексія на актуальні події в Україні.

«Ця пісня має велику силу та настанови на подальше життя. Жінка символ краси, добробуту. Берегиня. Якщо миру немає в родині, його ні буде ніде: мати має прийняти доньку, але ж і дівчина має поважати матір. Егоїзму в наших родинах немає місця. Кожен має робити свою справу в любові, віддано. Господь воздасть», — коментує KOZAK SIROMAHA.

KOZAK SIROMAHA – Засвіт встали козаченьки
Spotify | Apple Music | YouTube Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *