KOZAK SIROMAHA - Ворога поборемо
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

KOZAK SIROMAHA – Ворога поборемо (Кліп)

KOZAK SIROMAHA оприлюднив у мережі відео до своєї нової пісні «Ворога поборемо». За словами виконавця, ми є такою нацією, що всю свою історію бореться проти ворогів, і ми навчилися жити в таких умовах. Тому й сьогодні ми обов‘язково переможемо ворогів, бо інакше просто не можемо!

KOZAK SIROMAHA: «Чортяка – він тупий. Роги, може, і великі, але мізків не вистачає. Бо попхнутися на тих, кого ображають, а вони пісні складають – смерті подібно. Їх б’ють – а вони танцюють. Навіть турки колись казали: «У Русь шайтан». З ними не можна битися. Вони ж не б’ються, вони ж танцюють. Удар – не попадають, кулі кудись у сторону летять. А чому? Тому що певний стан. Стан – не войовничий. Стан святості. Стан любові.

KOZAK SIROMAHA - Ворога поборемо

Цей стан неможливо купити за гроші. Або по народженню взяти як титул. Він як квітка – з серця проростає. А чим далі – все більше. А коли баче сонечко – то розкривається. Куди би сонечко не пішло, квітка за сонечком тягнеться. Бо без світла ми не можемо. Навіть коли сонце сіло – наше світло в наших серцях. Всіх ворогів з його допомогою поборемо!»

Режисура відео: Ігор Павлюк. Слова пісні: Козак Сіромаха, Володимир Самолюк, Марія Доріченко. Із музикою та аранжуванням вищезгаданій трійці також допомагав Стас Чорний.

KOZAK SIROMAHA – Ворога поборемо
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *