KOZAK SIROMAHA та Гордій Старух - Жорно
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

KOZAK SIROMAHA та Гордій Старух – Жорно (Кліп)

Сонце сходить над стернею, не зупиниться жорно: Kozak Siromaha та Гордій Старух презентували спільну роботу під назвою «Жорно».

Як розповіли виконавці, жорна – це два камені, якими перемелюють зерно на борошно. Це є сакральний символ у багатьох культурах світу, і ще в Старому Завіті згадується, що заборонено брати в заставу жорна, бо вони ототожнюються зі самим життям.

Kozak Siromaha: «Про що ця пісня? Ця пісня багатогранна. У ній головне йдеться про правильний умонастрій. Для того, щоб перейти у більш кращий час, для того, щоб перейти у правильний стан, для того, щоб опинитися у світлому майбутньому, ми маємо побачити його вже сьогодні».

KOZAK SIROMAHA та Гордій Старух - Жорно

Гордій Старух: «Я не буду приховувати, що основне завдання цієї пісні – заряджати. Ми хотіли створити трек, який буде ніби наповнювати силою і давати впевненість. Це пісня про коло життя, боротьбу… Це своєрідна присвята нашій землі, яка нас наповнює вірою. Тут також використано багато символів: рілля, жито, стерня, жорно… Наприклад, жорна завжди були запорукою життя. І саме тому комуняки у часи голодомору старались відібрати їх у першу чергу. У селах можна часто зустріти цілі монументи, викладені з жорен у пам’ять односельчан, які були вбиті в ті часи. У нашій пісні – це уособлення внутрішньої сили нашого народу, який із часом невідворотно перемелює все».

KOZAK SIROMAHA та Гордій Старух – Жорно
Apple Music | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *