KOZAK SIROMAHA – Ну ж бо
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

KOZAK SIROMAHA – Ну ж бо (Кліп)

KOZAK SIROMAHA оприлюднив свою нову роботу «Ну ж бо», яку трохи раніше було анонсовано у соціальних мережах. Це свіжа композиція колоритного виконавця у супроводі чорно-білого відео.

За словами автора, всі українці відчули внутрішню силу свободи, завдячуючи якій ми наразі продовжуємо жити у своїй країні. Але над цією силою треба постійно працювати та вдосконалювати її. І поки вона присутня в наших душах, ворог не зможе зламати нас, при чому не фізично і не енергетично.

KOZAK SIROMAHA – Ну ж бо

«Життя нам дає випробування. Кожен з нас — особистість. В кожного доля своя. Цей світ унікальний, нам дано шанс проявити свою правду, дію та характер, звільняючи волю. Діти — наша надія та життя.

Сьогодні чутно солов’їну навіть там, де її вже зачекалися. Від цивільних до військових, від дітей до старців. Бо, де народився, там і знадобився. Заграло серденько, як в мандри пустився. Нарешті ми об’єдналися задля вищої мети. Перемога за Україною! Наш мир та наша свобода залежить тільки від нас і належить тільки нам! Життя козака коротке, а Слава вічна! Слава Україні! Слава нашим воїнам! Слава матері Землі!» – каже KOZAK SIROMAHA.

KOZAK SIROMAHA – Ну ж бо
Apple Music | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *