KOZAK SIROMAHA & KALUSH - Сіромаха
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

KOZAK SIROMAHA & KALUSH – Сіромаха (Кліп)

До вашої уваги ще одна спільна робота від KOZAK SIROMAHA та гурту KALUSH, яка так і називається – «Сіромаха». Даний трек став другою дуетною піснею артистів. У цій композиції розповідається історія одинокого українського козака, який перебуває у пошуку власної долю.

KOZAK SIROMAHA & KALUSH - Сіромаха

KOZAK SIROMAHA розповів, що життям головного персонажа пісні є безупинні мандри та боротьба за волю батьківських земель, адже тільки добробут Батьківщини може подарувати йому емоцію справжнього щастя. Фронтмен KALUSH Олег Псюк також зауважив, що особливість даного треку полягає в поєднанні минулого й сучасного, у синергії автентичних фолькових мотивів та, наприклад, бітбоксу з речетативом. Ця магічна та до глибини душі чуттєва співпраця просто таки мало статися у часи, коли наша країна через боротьбу та жертовність стає самою собою.

KOZAK SIROMAHA & KALUSH - Сіромаха

Пісня «Сіромаха» дуже схожа на вовка-одинака, який живе наодинці в полі чи у гаю. Так само і KOZAK SIROMAHA любить бути на самоті, живучи поблизу порогів Дніпра в давньому козацькому селищі Таромське. Сіромаха завжди тримається якнайдалі від юрби, бо прагне присвячувати час не балачкам, а молитвам, наслідуючи традиції пращурів.

Додамо, що напередодні релізу відео музиканти показали шанувальникам частинки нової пісні, які одразу ж розлетілися мережею та отримали чимало схвальних відгуків. Схоже, на повноформатний кліп «Сіромаха» чекає приблизно та сама доля.

KOZAK SIROMAHA & KALUSH – Сіромаха
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *