KOZAK SIROMAHA — Дороги
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

KOZAK SIROMAHA — Дороги (Кліп)

«Дороги» – нова філософська робота, яку нещодавно презентував у мережі KOZAK SIROMAHA.

Пісня «Дороги» розповідає про подорожі, які відображають як фізичні, так і внутрішні зміни у житті кожної людини.

Головний герой обіцяє ніколи не переставати йти, навіть якщо сили будуть покидати, адже близькі люди завжди будуть незмінною підтримкою в його житті. Він звертається до них зі словами “Будь моїм компасом, світи, полярна зоря!”, що символізує їхню важливість як наставників та джерела різноманітного натхнення.

Слова пісні також зазначають, що навколо героя практично немає ознак звичного життя – не скошені трави і птахи, що не співають. Це може символізувати відсутність радості й гармонії, адже неочікувано приходять непрохані гості, перегородивши стежки й прагнучи завадити важливому шляху.

KOZAK SIROMAHA — Дороги

Лірика композиції наповнена метафорами та символікою. У ній йдеться про подорожі, які можуть мати фізичну, емоційну та духовну значимість. Кожна дорога символізує нові початки, виклики, зрілість та самовдосконалення. Пісня відображає пошук сенсу життя, зміну напрямку, або навіть важливе рішення, що необхідно прийняти.

Окрім того, нова робота KOZAK SIROMAHA надихає слухача не боятися подорожувати по незвіданим стежкам та шукати своє місце в цьому світі. Розповідає про внутрішній розвиток та відкриття нових горизонтів у собі.

Відео знімали у кінному клубі «Соломахине Ранчо», що на Київщині. Візуальна історія доповнює емоційне звучання пісні. Кліп до пісні «Дороги» демонструє процес самопізнання та рух у напрямку своїх мрій та цілей. Він поєднує в собі переживання, мандрівку та прагнення до особистого розвитку, не зважаючи на різні обставини.

KOZAK SIROMAHA — Дороги

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Joy says:

    Чесно кажучи, з кожною наступною піснею все гірше. Старт був хороший, а потім щось пішло не так

  2. Олег says:

    Чого раптом це він вирішив, що він козак?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *