kOta – Пісок
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

kOta – Пісок (Кліп)

Лучани з гурту kOta оголошують пошук нових «котанів»: саме так музиканти називають своїх слухачів, яким нещодавно подарували дебютний відеокліп під назвою «Пісок». Зйомки відео провадила сім’я фотографів Vetra & Varvara, знаних по роботі над кількома кліпами для іншого луцького гурту – «Фіолет». Частину панорам знімали у селі Крупа, що під Луцьком, а іншу частину – безпосередньо у самому Луцьку.

«Пісня «Пісок» – це саме те, що кожному з нас буквально лягло на душу і, як ми полюбляємо казати, торкнуло. Саме тому ми вирішили її оприлюднити першою. Взагалі ми намагаємося жити за принципом «коли щось твориться, то добре, а коли добре твориться – ще краще», і саме по такій схемі створювалися пісня і кліп «Пісок». Нам здається, що прекрасне в простому. От і ця робота проста, але, сподіваємось, в ній є дещо, що зачепить та сподобається. Це своєрідна частинка душі, яку ми хочемо залишити в наших словах та музиці», – розповіли читачам «Нотаток» учасники гурту kOta.

Також спеціально для нових і старих «котанів», музиканти дали обіцянку і надалі радувати їх авторськими новинками: «Це наша історія. Наше життя. Наша музика. І нехай ми тільки на самісінькому початку свого шляху, у нас багато задумів, заготовок, планів – хочеться, щоб кожна пісня лишилась такою ж значимою та рідною впродовж довгого часу».

Українська музика: kOta – Пісок

kOta у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій Вергелес says:

    Вокалістка красива, а це вже залог успіху) Та і музика нічого)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *