kOST – Я виграю війну
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

kOST’ – Я виграю війну (Сингл)

«Я програю цей бій, я виграю війну», – запевняє Костянтин Сахацький у рядках нової пісні свого музичного проекту kOST’ під назвою «Я виграю війну». Звісно, новинка не має жодного прямого відношення до сьогоденних військових подій на сході країни (хіба що алегоричне), адже у ній піде мова про баталії особистісні.

«Пісня «Я виграю війну» – це розповідь про протиборство, яке відбувається в середині людини протягом усього нашого життя. Так або інакше, але війна внутрішніх світів притаманна всім нам, кожному без виключення. Ми маємо перемагати у своїх війнах, теперішні ми обов’язково маємо бути хоча б на краплю кращими за самих себе у минулому часі. Це святий обов’язок людини. Тому бережіть себе кращих, рівняйтеся на краще – на свої найкращі вчинки, краще оточення, кращі умови, тощо. Кожен на це заслуговує, саме для цього ми приходили у цей світ. Бажаю усім любові та миру», – коментує композицію засновник проекту kOST’.

Зауважимо, що наприкінці лютого або вже на початку березня команда kOST’ також розживеться своїм першим офіційним відео, яке, до речі, уже наразі відзнято і готується до прем’єри. Майбутній музичний кліп створено на підтримку згаданого нами синглу «Я виграю війну» і наповнено найрізноманітнішими образами – від білого та чорного короля до зомбі та, навіть, школярки. Отже, дочекайтеся прем’єри!

Українська музика: kOST’ – Я виграю війну

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Nana says:

    Это просто потрясающе!! Для меня эта песня о многом сказала. Я выиграла…однажды…и навсегда.
    Желаю ребята головокружительного успеха!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *