kOST’ – Я виграю війну
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

kOST’ – Я виграю війну (Кліп)

Музичний проект kOST’ презентує свій перший офіційний відеокліп, відзнятий до останнього оприлюдненого синглу під назвою «Я виграю війну». За словами лідера гурту Костянтина Сахацького, у кліпі, так само як і в пісні, у найпершу чергу йдеться про внутрішню боротьбу та людські цінності.

Режисером роботи виступив Павло Кулик. «Суть завдання була показати людям, що поняття «війна» може існувати як ззовні, так і всередині у кожної людини. Вічна боротьба, зі своїми страхами, емоціями, комплексами, силою волі і багатьма іншими чинниками… Загалом шахова партія була обрана через те, що це символічний приклад одвічної боротьби «Добра і Зла». Персонажі також були відібрані спеціально, щоб висловити нестандартні атаки «Зла» і антидот «Сил світла». Цими діями ми показуємо, що складні ситуації на життєвому шляху кожного можуть бути геть різними і нестандартними, але на будь-яку із них у людини є сили, щоб дати гідну відповідь! Якщо людину настигне проблема, і вона здавалося б, програє бій, то в кінцевому підсумку, знайшовши вихід із ситуації, обов’язково виграє війну», – коментує Павло.

Зйомки кліпу «Я виграю війну» проходили у дитячому розважальному центрі SKY, що у Дніпрі. Над знімальним процесом працювала бригада Євгена Силецького (Yesvideo).

Українська музика: kOST’ – Я виграю війну

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *