kOST’ – Ти і я
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

kOST’ – Ти і я (Сингл)

За словами лідера дніпровського гурту KOST` Костянтина Сохацького, наразі з прем’єрами мінорних пісень вони тимчасово закінчили і тому новинка «Ти і я» носить мотиваційний та відверто позитивний характер. Словом, це композиція про кохання, про дружбу і про те, що задля досягнення спільної мети людям обов’язково потрібно триматися разом. Адже мета ця у багатьох одна – життя у мирі, злагоді та любові.

Цікаво, що пісня «Ти і я», не дивлячись на статус новинки, вже має досить давню історію. «Дана композиція була написана ще у 2009 році, коли в мене був гурт SkyDoor, тому це фактично її друге життя. Найбільший внесок у формуванні пісні зробив Євген Дон (запис, продакшн, міx, master, – прим.), запропонувавши такий собі синтез року и денс музики. Також варто відмітити Павла Кулика – це директор нашого проекту, який перед випуском пісні оголосив про початок кастингу для зйомок кліпу», – розповів читачам «Нотаток» лідер гурту KOST`.

Додамо, що зйомки згаданого кліпу на пісню «Ти і я» мають розпочатися найближчим часом, а самі музиканти вже запланували прем’єру ролику приблизно через три календарні місяці. Слідкуйте за новинами!

kOST’ – Ти і я

kOST’ у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *