kOST’ – Тікай на небо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

kOST’ – Тікай на небо (Сингл)

Маємо для вас прем’єру від дніпрян з KOST’band – свіжий сингл під назвою «Тікай на небо». За словами музикантів, всім нам, час від часу, хочеться відірватися від землі та втекти на небо, щоб вдихнути трохи свіжого повітря, і саме це метафоричне прагнення стало основою їхньої нової роботи. Recording studio – Diggidon Sound Lines Studio, Indigo Music.

«Перебуваючи в швидкісному життєвому темпі, іноді дивишся на небо, де спокійно пересуваються хмари, птахи, і чим вище тим спокійніше… Так і з’явилася ідея пісні, втекти на небо, тому що там знаходяться всі наші мрії. Тікай на небо, хоча б в думках, слухаючи нашу пісню. Як завжди це робота нашого творчого колективу, до якого приєдналися нові люди. Слова до цієї пісні ми написали разом з Дашею Лушніковою. Над музикою і аранжуванням працювали я і Евген Дон, який вкладує душу не тільки в музику, але і в саунд, що робить пісню неймовірно-фантастичною», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту KOST’ Костянтин Сохацький.

Співак також зазначив, що пісню «Тікай на небо» рекомендовано слухати на хорошій акустиці, в хороших навушниках, а також на концертах KOST’band.

Наразі команда продовжує працювати над своєю майбутньою повноформатною платівкою, маючи на руках, станом на сьогоднішній день, трохи менше половини запланованого пісенного матеріалу. Відтак, у майбутньому музиканти планують поділитися з меломанами ще декількома синглами, а вже потім презентувати і довгоочікуваний лонг-плей. Слідкуйте за новинами.

kOST’ – Тікай на небо
kOST’ y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *