kOST' – Скотч
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

kOST’ – Скотч (Сингл)

Ранкові знайомства часто бувають дуже приємними, особливо якщо мова йде про знайомства музичні. Отже, на самісінькому початку нового робочого тижня пропонуємо вашій увазі перший трек під назвою «Скотч» від новоствореного проекту kOST’, засновника якого, Костянтина Сахацького, читачі «Нотаток» можуть знати за участю у формації «Інші». За його словами, це аж ніяк не ребрендінг його попереднього гурту, а цілком окремий музичний проект, заснований спільно з аранжувальником Євгеном Доном та поетесою Олею Каракай. Назву колективу взято від похідного OST, що позначає головний румб в компасі, який розділяє горизонт на чотири частини.

«Іноді настає такий момент, коли не хочеться нічого бачити, нічого не чути, цей стан можна визначити словосполученням «терпець увірвався». В основу нової композиції я заклав алегорії скотча, яким можна заклеїти очі і того скотча, яким можна напитися. Але суть у тому, що ні тим, ні тим докорінно не змінити реальність», – коментує для нашого сайту новий сингл Костянтин.

Поки наступні треки проекту kOST’ знаходяться на стадії доопрацювання, музиканти вирішили і надалі презентувати їх слухачам у якості окремих синглів, паралельно розпочавши зйомки першого кліпу та доукомплектувавши склад задля майбутніх живих виступів. Тому очікуйте найближчім часом наступних, не менш цікавих новин від команди!

kOST’ – Скотч

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Hentaihunter says:

    Не пагано, не пагано, додав до свого плей-листа. Дякую за те, що пісню можна легко скачати собі на комп.

  2. Тимур says:

    Цей гурт раніше називався ІНШІ (INSHI) в них багато хітових пісень які чомусь мало хто ппомітив. Чого варті тільки пісні “Гітара-автомат”, “Дві кави”, “Україна”, “Очі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *