kOST’ – Шаркаєм
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

kOST’ – Шаркаєм (Лірик-відео)

«Кроки роби на зустріч мені, шаркати будемо разом», – співає лідер гурту KOST’ Костянтин Сохацький у свіжій пісні «Шаркаєм», до якої також додано офіційне лірик-відео. За словами музикантів, у цій пісні вони намагалися перемістити слухачів хоча б на декілька хвилин до їхньої шкільної дискотеки, де майже все було вперше – перші поцілунки, перші незграбні медляки, «шаркання» по підлозі, і, звісно, перше кохання. Не всім вдалося пронести першу любов до глибокої старості, але особливі почуття залишилися у пам’яті назавжди.

«Шаркаєм» – це чуттєва історія про відродження старих відчуттів, на які так довго чекав головний герой. Ще зі шкільних років ми шаркали під повільну музику з дівчатами на шкільних дискотеках. Також це сучасна алегорія мельбурнського шаффлу, який прийшов до нас ще у 80-тих з далекої Австралії. Але від сучасного шаффлу її відрізняє глибока історія двох сердець, які тягнуться одне до одного. Тому шаркаєм, друзі! Не соромтесь своїх почуттів», – прокоментував для «Нотаток» новинку фронтмен гурту KOST’ Костянтин Сохацький.

Окрім Костянтина (аранжування, музика, вокал, гітара), до появи на світ згаданої новинки доклали руку Ольга Каракай (слова) та Олександр Муренко (ударні). Запис (вокал, гітара), аранжування, продакшн, мікс, майстер – diggidon (Diggidon Sound Lines Studio).

kOST’ – Шаркаєм

kOST’ у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *