kOST' – Добiжим, долетим
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

kOST’ – Добiжим, долетим (Сингл)

«Добіжим, долетим, ми до тебе крізь все життя. Добіжим, долетим, і немає нам вороття», – стверджують учасники проекту kOST’, маючи на увазі, окрім, звісно, головної ідеї пісні, ще і своє потенційне потрапляння до плей-листів шанувальників української музики. І ми, зі свого боку, із радістю допоможемо їм у цій нелегкій справі, запропонувавши до ознайомлення читачів «Нотаток» новий сингл під назвою «Добіжим, долетим».

Дана композиція була написана майже 10 років тому, коли Костянтин Сохацький і Євген Дон вперше разом працювали над альбомом групи SkyDoor, куди мала потрапити ця пісня. Проте, за різних обставин, всі ті роботи так і не побачили світ і були відкладені до «творчої шухлядки». «З появою спільного проекту kOST’ (окрім двох вищезгаданих музикантів, до його складу входить також Олея Каракай, – прим.), з’явилася ідея реанімувати деякі пісні того альбому, одна з них – «Добіжим, долетим». Ми прагнули вкласти у них новий потужний звук, адже сама ідея і посил пісні досі актуальні як ніколи», – розповів нашому сайту Костянтин Сахацький.

Підсумовуючи все вищевикладене, варто зазначити, що окрім нового авторського матеріалу, учасники kOST’ мають чималий бекграунд із раніше не виданих композицій, тому чергова новинка від проекту не має змусити себе довго чекати. Окрім того, за словами Костянтина, наразі музиканти kOST’ активно працюють над формуванням нової концертної програми, тож слідкуйте за анонсами!

Українська музика: kOST’ – Добiжим, долетим

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Тімур says:

    оновіть посилання на відео

    1. Оновили, дякуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *