Корифей – Давай-Кохай-Давай
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Корифей – Давай-Кохай-Давай (Сингл)

Тернопільський виконавець Володимир Гладій, відомий під псевдонімом Корифей, вирішив за допомогою музики поділитися зі слухачами перипетіями свого нового життєвого етапу. А новий період у житті будь-якого музиканта – це, безперечно, нова мотивація, нові надихаючі на творчість фактори, та нові прекрасні об’єкти оспівування. Саме так і сталося у Володимира – він скомпонував у єдине ціле всі свої нагальні почуття та переживання, що вилилось у свіжий романтичний трек під назвою «Давай-Кохай-Давай». Запис згаданого твору тернополянина звісно що відбувався на відомій місцевій студії Шпиталь Рекордс, де ж ще?

«Нова пісня «Давай-Кохай-Давай» виникла, так би мовити, із життя. Адже в основу композиції було покладено останніх півроку мого життя, так би мовити, абсолютно новий життєвий період, нові особисті стосунки, які ми будували, стикаючись із певними труднощами», – розповів «Нотаткам» Корифей.

Щодо творчих планів на майбутнє, то просто зараз Володимир активно працює над ще одним своїм авторським синглом, присвяченим темі розгубленості. Окрім того, за його словами, вже зараз він має декілька заготовок для відеокліпу, тож не пропустіть подальших прем’єр від виконавця, які певно що не змусять себе довго чекати.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *