КОРУПЦІЯ - Фам фаталь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

КОРУПЦІЯ – Фам фаталь (Кліп)

«Вільна як вітер, красива як диво»: Михайло Крупін та гурт «Корупція» оприлюднили у мережі нову пісню під назвою «Фам фаталь».

Цікаво, що кліп до цього треку було створено за допомогою штучного інтелекту. Режисери: Ілля Мкртчян та Юлія Віктор.

У відео фатальну жінку алегорично продемонстровано у вигляді граціозної статуї. Цей прийом є символом максимально сильних почуттів та можливістю віддати данину красі, естетиці та неймовірним формам. Хоча мова тут іде далеко не тільки про зовнішність. Адже такі жінки залишали відбитки не тільки в серцях, але й в історії.

«На цей раз пісня присвячена жінці. «Фам фаталь» ніколи не залишаться непоміченими – вони такі сильні та впевнені. Вони закохують у себе чоловіків та надихають на героїчні вчинки», – коментує цю цікаву роботу гурт «Корупція».

КОРУПЦІЯ - Фам фаталь

Як зазначив фронтмен проєкту Міша Крупін, наразі він вважає фатальних жінок дивовижними, хоча раніше ставився до них інакше. Саме тому дана композиція є підтримкою для кожної такої жінки, яка цілком здатна стати фатальною для інших чоловіків.

«В моєму особистому житті було чимало таких фатальних жінок, через яких я мало не помер. Я не міг їх зрозуміти, ображався на них. Але тепер моя думка змінилася.

Зовнішня краса є справою трендів. Фатальність зовсім не про це. Звісно, спочатку ми звертаємо увагу на зовнішність, але коли починається спілкування, це все втрачає важливість», – каже Михайло.

КОРУПЦІЯ – Фам фаталь
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *