КораЛЛі – В Неділю Рано Сонце Сходило
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

КораЛЛі – В Неділю Рано Сонце Сходило (Сингл)

Колоритна франківська фолк-рок команда «КораЛЛі» («Карпатські Аллігатори») записала власний варіант традиційної гуцульської коляди «В Неділю Рано Сонце Сходило» та вже очікує на відгуки меломанів.

За словами музикантів, дана новинка є тематичною, адже в Україні традиційно прийнято колядувати від Миколая (19 грудня), і аж до Стрітення 15 лютого. «І не треба казати, що ви вже наколядувалися! Адже ми запаслися новими топірцями і бартками! Тиждень тому ми надихнулися дужим карпатським духом, та вирішили представити вашій увазі давню гуцульську коляду «В неділю рано сонце сходило». Дяка Олегу Морозу за те, що оперативно за два дні звів мікс і Frost Magnetic Records за гостинність», – пишуть у Facebook учасники «КораЛЛі».

Як розповів вокаліст гурту «КораЛЛі» Мишко Адамчак, у нього вже давно була ідея записати саме цю колядку, бо з усіх гуцульських традиційних коляд, на думку музиканта, «В Неділю Рано Сонце Сходило» є чи не найпомпезнішою. Цікаво, що за звичаєм гуцули виконують цю співанку, збираючись сотнями, із традиційним перекиданням барток (гуцульських топорців), а триває їхня пісня, зазвичай, близько години часу.

КораЛЛі – В Неділю Рано Сонце Сходило

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *