Koohaar - Колискова
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Koohaar – Колискова (Відео)

Співак Koohaar (Володимир Кухар) поділився своєю новою роботою під назвою «Колискова», яку він присвятив своєму синові. У пісні можна почути непоєднувані, на перший погляд, речі – морський шум, заколисуюче фортепіано і свист крилатих ракет у фінальній частині треку.

Це вже друга пісня виконавця від початку повномасштабного вторгнення ворога до нашої країни, у якій простежується тематика війни.

Автор зазначив, що дуже хотів би, аби його нова пісня допомогла почуватися бодай трохи комфортніше іншим батькам, коли ті вкладають спати свою малечу.

Koohaar - Колискова

Koohaar помітив, що у колискових співанках часто згадують тварин, птахів, містичних істот та маму або ж неньку. І це наштовхнуло його на думки про те, що їх писали саме жінки, адже раніше у родинах часто можна було зустріти розподіл “жіночих” і “чоловічих” обов’язків. Сьогодні все змінилося і наразі чоловіки дедалі активніше займаються турботою про дітей.

«Я вкладаю спати свого сина на рівні з дружиною. Тому створив особливу колискову. Щось суто для мене і нього. Щось, що звучить тільки коли ми разом. Тато і син. Це пісня про сон, як місце зародження ідей, які ми приносимо із собою у явний світ. Про сон-океан в який ми пірнаємо, щоб там віднайти перлини і принести їх із собою на берег. Про плинність часу, води і людей», – розповів співак.

Koohaar – Колискова
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *