Концерт проекту «Вночі» Святослава Вакарчука (Київ, 18.03.15)
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Концерт проекту «Вночі» Святослава Вакарчука (Київ, 18.03.15)

До вашої уваги відео з нещодавнього концертного виступу лідера «Океану Ельзи» Святослава Вакарчука у київському «Палаці Україна», який відбувся 18 березня 2015 року. Цей концерт проходив у рамках туру сольного проекту Святослава під назвою «Вночі».

«Вночі» – не тільки назва самого проекту, а й назва його альбому, який побачив світ у 2008 році, та був першим поза-«океанівським» досвідом фронтмена «ОЕ». Нагадаємо, що дещо пізніше, а саме у 2011 році співак презентував свій інший проект – «Брюссель» та однойменну платівку з дванадцяти авторських треків. Титульна пісня диску – англомовний трек Airplane, на який, до речі, було також знято кліп, у той час став другим англомовним широко розповсюдженим твором Святослава, слідом за «нічною» піснею Wherever You Ara.

Повертаючись до проекту «Вночі», варто зазначити, що його репертуар досить різниться з пісенним гандикапом «Океану Ельзи», в першу чергу через стилістичні особливості , серед яких джазові, акустичні, класичні та навіть народні вкраплення. До однойменного альбому увійшло дванадцять авторських композицій, але під час живих виступів музиканти не обмежують себе лише цим списком. Так, наприклад, під час згадуваного нещодавнього київського концерту, було виконано майже двадцять пісень, значна частина з яких – перероблені під формат проекту композиції «Океанів».

Насолоджуйтесь грандіозним зафільмованим музичним дійством, і слідкуйте за новинами і анонсами від Святослава Вакарчука та його проектів.

Теґи: Українська музика, Вночі, Святослав Вакарчук, Океан Ельзи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *