Святковий концерт «Океану Ельзи» на День Незалежності України 24.08.2014
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Святковий концерт «Океану Ельзи» на День Незалежності України 24.08.2014 (Відео)

У день двадцять третьої річниці Незалежності нашої країни, у стародавньому місті Лева відбулося унікальне дійство – грандіозний концерт метрів українського року гурту «Океан Ельзи», який зібрав понад сорок тисяч прихильників колективу з усіх куточків України і не тільки.

Унікальність цього виступу була обумовлена не лише масштабами, але і списком виконаних Вакарчуком і компанією композицій, який сформували шанувальники «Океанів». На сайті телеканалу «1+1» проходило голосування, де кожен охочий міг віддати голос за свою улюблену пісню та почути її наживо 24-го серпня на «Львів Арені». Трек-лист склали з 23-х композицій гурту – по одній на кожен рік Незалежності. Загалом у голосуванні взяло участь понад два з половиною мільйони слухачів, а лідируючі позиції зайняли пісні «Вставай», «Без бою» та «Вище неба». Весь перелік обраних народом треків виглядає наступним чином:

Проте «Океани» не лише виконали заплановану програму, але і перевиконали, зігравши майже стільки ж пісень, що опинилися поза зазначеним списком. Шанувальники тричі викликали «Океан Ельзи» на біс, а завершився масштабний концерт колективним сорокатисячним виконанням гімну України.

Завітав на «Арену Львів» і президент України Петро Порошенко, який після виступу подякував українським музикантам і підкреслив, що з таким патріотичним народом Україна невдовзі обов’язково остаточно переможе у новітній непростій війні. «Ми обов’язково переможемо! Спасибі, «Океан Ельзи». Спасибі, українці. Слава Україні!», – написав у своєму мікроблозі пан Порошенко.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *