KONDURAKIY – CHUESH
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

KONDURAKIY – CHUESH (Альбом)

Перший в Україні музичний dancehall проект KONDURAKIY презентує свій дебютний альбом #CHUESH.

Dancehall – це ціла культура, яка включає в себе музику, танцювальний стиль, одяг, манеру поведінки. Dancehall розроблявся в 80-х на Ямайці як «раггамаффін». Музична структура з’явилася на основі реггі-ритму, але грається значно швидше.

CHUESH – це одна сюжетна лінія, довжиною в 8 якісних студійних історій, яка близька кожному слухачеві. Головним треком альбому, є трек «Хейтери», що висміює поведінку в сучасному суспільстві.

«Коли я поділилася в соціальних мережах ідеєю про те, що хочу записати альбом, і раптово з’явилося багато знайомих, з якими я вже дуже давно не спілкувалася. Кожен вважав своїм обов’язком повідомити мені, що це не моє, мені це не потрібно і так далі. Було багато людей, які хотіли за мене визначити мої мрії, бажання і навіть майбутнє. Треком «Хейтери» я намагалася донести людям, що не потрібно надягати маску, намагаючись позбутися своєї індивідуальності й відповідати очікуванням соціуму. Це не зробить нас щасливішими, а часто може навіть погубити», – розповідає фронтвумен проекту KONDURAKIY, Вікторія Кондуракій.

Також співачка розповіла про кожну з пісень платівки:

«Демони» – заклик, випустити своїх внутрішніх демонів. Відкрийте себе, відпускайте себе й випустіть свого ДЕМОНА на волю!

«Джунглі» – спроба дотику до первинних інстинктів і заграти ними в вухах звичайного офісного планктону.

«Мама мала рацію» – історія про хлопця, який пішов за покликом серця. Слухайте не тільки своє серце, а й розум…

«Хвилини» – ми забуваємо, що було вчора, тим самим забуваємо найприємніші моменти свого життя в погоні за майбутнім. Час знищує нас, оскільки, погонею за кращим життя ми не знаємо, що чекає на нас далі.

«Молода нечесна» – хвиля українського вайбу та EDM звучання, яке змусить ваше серце битися швидше.

«Крихітка» – своєрідне задоволення від незалежного життя, коли приваблива дівчина тащиться від усього й нічого більшого їй не потрібно.

«Синяя» – легке клубне сп’яніння, яке спочатку занурює слухача в туман закоханості, а потім повертає його на клубний танцпол.

Тож позбувайтесь своїх демонів, щоб бути на хвилі українського dancehall разом з проектом KONDURAKIY та їхнім альбомом CHUESH, який вже доступний на усіх музичних платформах.

KONDURAKIY – CHUESH
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *