Артем Кондратюк
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Кондратюк – Все буде гаразд (Лірик-відео)

Не зважаючи на те, що сьогодні за вікном ще продовжує лютувати зимовий мороз, а до початку календарної весни лишилося як мінімум ще декілька тижнів, український виконавець Артем Кондратюк презентував свій новий сонячний сингл під назвою «Все буде гаразд». В основу новинки покладено твердження про те, що так само як за кожною зимою обов’язково приходить весна, за будь-якими труднощами безапеляційно слідує вдалий життєвий період.

За словами музиканта, своєю роботою він хотів нагадати слухачам, що більшість труднощів мають тимчасових характер. «Одного дня ми з моєю хорошою знайомою сиділи у затишній кав’ярні, коли на вулиці було зовсім холодно. Спілкувались на різні теми, розповідали один одному про своє життя, про приємні моменти, а також про проблеми, які є зараз у кожного з нас в такий непростий час. Частина цієї розмови про проблеми була досить важкою, адже тоді мені здавалося, що різним труднощам немає кінця. Втім, після завершення бесіди в моєму серці пролунала фраза «Все буде гаразд!». Я подивився в очі своїй співрозмовниці, і саме в цей момент, не очікувано для мене, вона сказала у голос: «Все буде гаразд». Так і народилася ідея композиції», – розповів «Нотаткам» Артем Кондратюк.

Він також зазначив, що у його найближчих планах першочергово значиться робота над новими авторськими піснями в студії, а також підготовка до запланованих великих збірних концертів. Зокрема, 12 лютого в Одеській філармонії відбудеться виступ українських артистів, присвячений Дню всіх закоханих, а також не за горами масштабний концерт за участі Артема у столичному Палаці спорту до 8-го березня.

Українська музика: А. Кондратюк – Все буде гаразд

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *