Артем Кондратюк – Я благаю (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Кондратюк – Я благаю (Кліп)

Не пройшов і місяць після прем’єри нового синглу від Артема Кондратюка, як він уже презентує свіже відео на пісню «Я благаю». Осінь у артиста видалась досить продуктивною – творчий тандем з українськими авторами Олександром Яшиним та Василем Радугою приніс новий подих музичній діяльності виконавця.

Над екранізацією пісні працювала талановита команда. Кліпмейкер Василь Боровий, який фактично відзняв увесь кліп, дуже наполягав показати в новому відео справжню осінь. Зйомки кліпу проходили в місті Житомир. У перший день зйомок на місто впав дуже густий туман і всім здавалося, що природа ніби спеціально для зйомок огорнула усі локації гарною теплою димкою. Від цього картинка відео стала більш загадковою. Режисером роботи виступила Маргарита Івасенко. Вона допомагала в усіх творчих та організаційних питаннях. Після природних локацій зйомки перенеслися в професійну студію S O F I T, де знімали образи головної героїні, яку зіграла модель Марія Смірнова. Образ для жіночої ролі створила український дизайнер Marina Gin. Makeup – Ксенія Біловус. Директор – Лариса Івасенко.

«Це відео – наче стан душі. Кожен із нас потребує тепла та обіймів, кожен прагне відчути себе коханим. Осінь зазвичай асоціюється зі скорим наближенням холодів, сонячних променів стає все менше і кожній людині хочеться більше тепла. Так само і з людськими відносинами – від прагнення тепла з’являється нагальна потреба зігрітись у теплих обіймах близької людини. Саме це прагнення можна відчути у тексті пісні «Я благаю». Певний драматизм ситуації перетворюється у романтику. Від цього ми відштовхувалися і прагнули передати глядачу цей душевний стан у відео. Я щиро вдячний усім, хто доклав руку до створення нового кліпу як в кадрі, так і за кадром», – говорить Артем Кондратюк.

Додамо, що пісня «Я благаю» – це перша оприлюднена композиція , яка увійде в третій альбом співака.

Артем Кондратюк – Я благаю
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *