Кому Вниз – IDEM. 2345
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кому Вниз – IDEM. 2345 (EP)

У 60-й день прийдешнього 2016 року музиканти культового гурту «Кому Вниз» оприлюднили на своєму офіційному сайті новий міні-альбом IDEM (у перекладі «той самий»), що вмістив у себе шість старих композицій колективу, які вже давно блукали всесвітньою мережею, але були представлені там у жахливій якості. А наразі всі охочі меломани мають можливість вільно та офіційно завантажити цей скомпільований EP у максимальній якості формату mp3 320 кб/с, або ж у спеціальному Apple lossless форматі.

До свіжої збірки увійшли композиції «Мамай», «Шива», «Ліра», «Білі демони», «Нива» та «Стезін (Мажа-віра)», а вік деяких з них вимірюється вже навіть десятками років. «Кому Вниз» оприлюднили в Інтернеті свій EP під назвою IDEM 29 лютого 2016 року, на Касіянів день, що буває раз на чотири роки. Касіянів день – це старе релігійне свято, день преподобного Касіяна, який у легендах змальовується химерним, злим та похмурим святим, який, щоправда, відволікає чортів, щоб ті не будували свої злі плани щодо добрих людей. Саме в цей день, за старовинним повір’ям, він йде до церкви, щоб попросити у Бога сил для продовження своєї нелегкої одвічної боротьби із темрявою.

Не забувають «Кому Вниз» і про нові композиції, одна з яких вже зовсім скоро увійде до музичної промо-збірки благодійного фестивалю «Повстанець», що відбудеться 10-11 вересня 2016 року.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. sergei says:

    10+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *