Кому Вниз & Арсеній Білодуб - Повстанець
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кому Вниз & Арсеній Білодуб – Повстанець (Сингл)

Культовий український гурт «Кому Вниз» разом з вокалістом іншого відомого патріотичного колективу «Сокира Перуна» Арсенієм Білодубом записали спільну пісню під назвою «Повстанець». Ця композиція є справжнім літописом українського повстанського руху, починаючи з часів козаччини і закінчуючи актуальним сьогоденням і війною на сході. Вона висвітлює боротьбу за свободу і державність багатьох поколінь українців та відображає циклічність цієї правої боротьби, віддаючи шану патріотам, які протягом століть віддають за неї найцінніше.

Запис композиції проходив на столичній студії Sv.oboda records, під керівництвом звукорежисера Андрiя Обода. У новій пісні музиканти «Кому Вниз» використали музику та текст композиції Rebell німецького націоналістичного гурту Landser, вільний поетичний переклад якої було зроблено поетом Вiталiєм Нестерчуком (псевдо Нестор) ще у 2009 році. Перекладений текст оновив та інтерпретував під українські реалії Арсеній Білодуб.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/197675392″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Також трохи раніше на розсуд громади було представлено ще один цікавий музичний твір – композицію «Ми випрягли волів», яку разом з лідером «Кому Вниз» Андрієм Середою заспівали згаданий раніше Арсеній Білодуб, та член центрального проводу «Правого сектору» Андрій Бондаренко. Ця пісня на слова Анатолія Лупиноса була представлена до річниці створення Організації Українських Націоналістів та присвячується воїнам Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Теґи: Українська музика, український рок, Кому Вниз, Повстанець

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *