Кому Вниз - 4
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Кому Вниз – 4 (EP)

Унікальний український гурт «Кому Вниз», аналогів якому на українській важкій сцені немає і досі, неочікувано презентував спільноті свій новий міні альбом «4», приурочений до двохсотої річниці Тараса Григоровича Шевченко. Музиканти «Кому Вниз», які нещодавно відсвяткували 25-річчя творчої діяльності, досі є надактуальними і надпопулярними без штучного використання численних промо-заяв, релізів і концертних турів. Колектив створює музику для свого слухача, і такий статус його цілком влаштовує. Тим паче, що таких «своїх» слухачів дуже багато як в Україні, так і поза її межами.

До свіжого релізу культових рокерів потрапили п`ять композицій, серед яких: З Княжни. «Зоре моя вечірня», Хустини, «З Холодного Яру», У Казематі. «За Байраком Байрак», Осії. Як ви вже здагадалися, у всіх представлених композиціях на музику покладено верші великого Кобзаря.

Новий альбом учасники гурту записали буквально за декілька днів, адже сама ідея створення такого тематичного релізу з’явилася лише минулого місяця. 8 березня, за день до двохсотої річниці з Дня народження Тараса Шевченка, робота над записом і виданням була повністю завершена. «Кому Вниз» планували презентувати диск на столичній сцені Євромайдану під час урочистого святкування ювілею Кобзаря, проте через неможливість домовитися з організаторами концерту, виступ було скасовано. «Привітаємо Шевченка, як самі бажаємо, бо ми діти його. Зі Святом, брати й сестри, за зустріч із Великою силою», – заначили музиканти на своєму офіційному сайті.

Альбом «4» на фізичних носіях видано в обмеженому накладі, а його електронний варіант вже зараз доступний для вільного завантаження в Інтернеті.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *