Kompas – Тікай у Сни
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kompas – Тікай у Сни (Відео)

Не встигли музиканти львівського гурту Kompas відіграти останні концерти, присвячені виданню дебютної платівки формації під назвою «1», як вокаліст та засновник проекту Віктор Новосьолов (ex-Анна) презентував у мережі абсолютно нову пісню «Тікай у Сни». До свіжого треку у комплекті додається live-відео виконання новопредставленої композиції зі студії.

«Наше нове відео є демонстрацією нових творчих горизонтів гурту Kompas, наших нових музичних напрямків та, по суті, наступної сторінки діяльності гурту загалом. Ми хотіли показати, що після видання повноформатної платівки та шаленого туру містами України – ми живі. Живі, здорові, та просто зараз готові ділитися з вами тим, що живе всередині. Тим, що часом кипить, часом замерзає, палає та гучно вибухає хвилями емоцій», – зазначили в анотації до відео «Тікай у Сни» учасники Kompas.

Варто додати, що авторство тексту пісні «Тікай у Сни» належить зовсім юній українській поетесі Тетяні Левадко, яка надіслала свій вірш фронтмену гурту. За словами Віктора Новосьолова, йому настільки сподобалося це творіння, що він вирішив обов’язково покласти його на музику та неодмінно використати у творчості Kompas. До речі, якщо вам також сподобалася використана в новій композиції альтернативного колективу лірика, please follow the link.

Теґи: Українська музика, Kompas, Тікай у Сни

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *