Kompas - Отруйний
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kompas – Отруйний

Віктор Новосьолов разом із новим альтернативним проектом Kompas представив свою свіжу роботу під назвою «Отруйний». Пісня створена і записана із новим учасником гурту – барабанщиком Іллею Липницьким, з приходом якого колектив зазвучав по-новому, проте із вже звичною атмосферністю, емоційністю і потужною лірикою.
Незважаючи на свій зовсім молодий музичний вік, гурт Kompas вже встиг припасти до смаку багатьом поціновувачам сучасної альтернативної музики та стати бажаним учасником багатьох фестивалів та концертних майданчиків. Зокрема, зовсім нещодавно колектив відіграв свою програму на сцені фестивалю «Руйнація XI» у Львові, зірвавши справжній шквал оплесків.
Повертаючись до самої композиції та відео, варто зазначити, що вона закликає всіх слухачів вірити у себе, гнути свою лінію, не зважаючи на різноманітні зовнішні і внутрішні фактори, що так і прагнуть зламати особистість і позбавити такої надважливої людяності. «Не їж себе зсередини – нехай з’їдають ззовні! Не став під сумнів правильність свого внутрішнього вибору, навіть якщо гидка реальність диктує інші правила!» – Значиться в анотації до пісні «Отруйний».
Музиканти висловлюють щиру вдячність всім, хто допомагав їм у створенні зазначеної композиції і відео до неї, зокрема оператору Олегу Балабону та режисеру монтажу Вадиму, який за сумісництвом є ударником одеського гурту «Машина Знята».

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Kompas, музика українською, украинская музыка, Компас, Kompas – Отруйний, новий кліп Kompas, Kompas 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *