KOMPAS – На дні жалю
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

KOMPAS – На дні жалю (Сингл)

Після значної творчої перерви, львівський гурт Kompas нагадує про себе новим синглом під назвою «На дні жалю».

«Депресія – одна з провідних причин поганого стану здоров’я та інвалідності в усьому світі», – йдеться в анотації до релізу.

А від себе можемо додати, що ми знаємо ще один дієвий спосіб вилікуватися від депресії – це добре знана Sony PlayStation. Обирайте консоль для себе, або в якості крутого подарунку на свята! Нові потужні ігрові приставки вже у продажу!

Цього разу хлопці з команди Kompas говорять у пісні про відчуття, що межує з відчаєм і безнадією. Адже часто спроби подолати ту чи іншу життєву кризу закінчуються пустотою… За словами музикантів, цей трек є новою спробою віднайти відповіді на одвічні питання, які час від часу виникають глибоко всередині кожної людини.

Разом із тим, як і вся інша творчість гурту Kompas, пісня дає надію на продовження боротьби з мисливцями всередині нас, щоб вкотре перемогти і почути себе.

«Ми можемо і заслуговуємо бути щасливими! Гурт kompas дякує всім, хто цього чекав і почує!» – кажуть виконавці.

Трек «На дні жалю» було записано у вересні 2021 року на студії Frost Magnetic. Зведення та мастеринг: Олег Мороз. Авторство тексту пісні належить вокалісту команди Віктору Новосьолову; музика – Kompas. Нагадаємо, що до складу колективу входять Віктор Новосьолов (вокал), Олесь Целюх (клавішні та вокал), Дмитро Мацко (гітара), Михайло Сало (бас-гітара) та Юрко Хомік (ударні). Долучайтесь до спільнот команди у соціальних мережах та слідкуйте за наступними анонсами!

KOMPAS – На дні жалю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *