Kompas - Мить
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kompas – Мить

Пошук самого себе, повне переосмислення своєї музичної діяльності та життя вцілому підштовхнули Віктора Новосьолова, колишнього фронтмену відомої альтернативної формації «Анна» до створення нового проекту, в основу якого була б закладена саме емоційно-духовна складова, всі переживання людини і особистості, всі її страхи, відчуття, перемоги і поразки, внутрішня краса і буденна бридкість. Цей новий, музично-особистісний шлях було символічно названо Kompas, адже за словами учасників даного проекту, дуже важливо крокувати по життю саме вірною дорогою, осмислюючи і зважуючи кожен свій найменший крок. Поняття «крок у майбутнє» і «крок у невідомість» часто утотожнюються в умовах сьогодення, втрачаючи свій первинний зміст і закладену у них істину. Kompas для його учасників став символом їхнього особистого шляху, певного вибору і загальної життєвої позиції. До того ж ця назва прийшла до Віктора уві сні, і він, сприйнявши її за черговий життєвий знак, поділився нею зі своїми друзями-музикантами, які радо підтримали таку назву майбутнього проекту.
Повертаючись до гурту «Анна», варто зазначити, що припинення творчої діяльності цього проекту подарувало слухачам одразу два нових цікавих гурти, перший з яких сформувався з усіх колишніх учасників «Анни» та отримав назву Latur, а другий, Kompas, заснований вокалістом Віктором Новосьоловим та гітаристом Олесем Целюхом і є предметом нашого сьогоднішнього розгляду. Цікаво, що у інтерв`ю, висловлюючи свою особисту точку зору, Віктор припускав, що можливо в творчості «Анни» ще рано ставити крапку, адже у музикантів на руках наразі є чи не повністю готовий третій студійний альбом, який хто-зна, можливо колись і побачить світ.
Проте наразі Віктор повністю зосереджений на діяльності проекту Kompas, який вже презентував слухачам декілька своїх перших синглів, і зовсім нещодавно представив дебютний відеокліп. Відео на пісню «Мить» створювалося у дуже короткі часові проміжки, адже за задумом, музиканти хотіли показати самих себе існуючих саме зараз, актуальних, емоційних і справжніх. У новому, створеному на одному подиху відео, музиканти нагадують про важливість кожної миті життя, кожної наступної хвилини існування та необхідності їх належним чином цінувати. Режисером-постановником та оператором дебютного кліпу львівян виступив їх давній товариш і друг Ігор Ратушний.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, украинская музыка, Kompas, кліп гурту Kompas, Мить, офіційне відео, новий кліп, альтернативний рок, Компас, відео Компас, відеокліп Мить

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *