Kompas - Чужі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kompas – Чужі (Кліп)

Музиканти альтернативного гурту Kompas на чолі з фронтменом Віктором Новосьоловим (ex-Анна), днями представили загалу своє нове відео на пісню «Чужі». Режисерська робота та монтаж кліпу були покладені на Василя Переверзєва, а місце за операторською камерою зайняв Олександр Мухін.

«Чужі» – це альтер-его будь-кого з нас. Всі ми робимо той чи інший хід, здійснюючи нашу участь у одному великому процесі і, якщо пощастить, скидаємо маски, цілком усвідомлюючи свою унікальність та відповідальність перед своїм же ж майбутнім», – написали в анотації до відео учасники гурту Kompas.

Офіційна презентація нового відео відбулася в етері музичного телеканалу «A-ONE» і трохи згодом на просторах Інтернету.

Варто зазначити, що пісня «Чужі» увійде в майбутній студійний альбом гурту, робота над яким наразі знаходиться у завершальній стадії. Дебютний альбом проекту обіцяють презентувати слухачам вже найближчим часом, тож долучайтеся до офіційних спільнот гурту в соцмережах та слідкуйте за новинами від музикантів.

Теґи: Українська музика, український рок, Kompas, Чужі, Кліп


Адвокат Екатерина Лазарева из Днепропетровска предоставляет профессиональные юридические услуги по доступным ценам. Если вас интересует процесс расторжения брака, обратитесь по номерам телефонов указанным на сайте, и вы получите исчерпывающую консультацию и всю необходимую актуальную информацию.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *