Kompas - 1
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kompas – 1 (Альбом)

Зовсім нещодавно всі прихильники сучасної альтернативної української музики отримали гарну звістку – світ побачив перший студійний альбом гурту Kompas – нового проекту колишнього вокаліста вже неіснуючого колективу «Анна». Платівку під назвою «1» музиканти виклали в Інтернеті у вільний доступ.

Дебютний студійник «Компаса» вийшов досить тематичним, емоційно зарядженим та витриманим у своєму особливому стилі від першого до останнього треку. Значну частину його композицій слухачі вже мали змогу почути раніше у якості оприлюднених синглів та відеоробіт. Запис альбому «1» відбувався на франківській студії Frost Magnetic, а зведенням і мастерингом матеріалу займався Олег Мороз.

Учасники гурту Kompas вже анонсували скору появу свого альбому на фізичному носії, який кожен зі слухачів зможе придбати за символічну плату, підтримавши тим самим майбутній розвиток колективу. А наразі ж, в офіційній спільноті Kompas ВКонтакті, музиканти залишили номер картки Приват Банку, куди всі охочі можуть перевести довільну суму коштів у вигляді вдячності за викладений реліз. Деталі за посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *