Колос - За Тебе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Колос – За Тебе

Фронтмен луцького гурту “Фіолет” Сергій Мартинюк, або ж просто Колос, презентував сьогодні, 14 жовтня, у день створення Української Повстанської Армії та свята Покрови Пресвятої Богородиці, свій новий сольний кліп на пісню “За тебе“. За словами Сергія, ця дата має величезне значення в історії України, адже героїчні вчинки вояків УПА заклали міцний і величний фундамент для становлення вільної, незалежної і демократичної країни сьогодення. Кожен сучасний свідомий українець має пом`ятати про жахливі події тих років, які мали місце в літописі нашої держави, та пишатся відвагою, продемонстрованою притисненим з різних боків українським народом. Цей подвиг має служити нагадуванням для всіх загарбників нашої країни, про можливі наслідки їх безчестних діянь, про нескорений дух, що завжди живе в серцях кожної людини і народу вцілому.
Кліп “За тебе” розповідає моторошну історію трьох вояків УПА, один з яких, намагаючись врятувати друзів, опиняється в полоні НКВС, де в результаті численних нелюдських тортур гине. Головний образ відео втілив у життя сам Колос. Також у зйомках було задіяно Дмитра Мельника – актора Волинського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г. Шевченка, а також луцьких школярів та студентів. Зйомки нової відеороботи музиканта проходили у волинських лісах і в рідному для Сергія Луцьку.
Висловивши за допомогою кліпу свою непохитну громадянську позицію, фронтмен “Фіолету” таким чином вшанував і подякував українським героям за їх безмежну відвагу і наше сучасне сьогодення, яке хоч і не ідеальне, проте вільне. Тож, сподіваємось, кожне наступне покоління українців буде робити його все кращим і кращим, вкладаючи в Батьківщину душу і серце, як це робили колись упівці.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *