Колос – Як я живу #2
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колос – Як я живу #2 (Друга частина альбому)

Як і обіцяв слухачам фронтмен луцького гурту «Фіолет» Колос, на початку березня 2015 року світ побачила друга частина альбому «Як я живу», створена у рамках його сольного проекту. Реліз вмістив у себе шість нових композицій співака та розповсюджується в мережі Інтернет на вільній основі.

«Друга частина музичного життєпису під назвою «Як я живу #2» – логічне продовження першої: всі симптоматичні речі, так чи інакше присутні в моєму житті, лягли в основу записаних композицій. Як би там не сприймалися пісні слухачем, для мене ці треки у контексті щирості – щось вийняте з грудей і віддане на загал… Маю надію, хто слухатиме, той почує все, що я хотів сказати і донести публіці. Як і обіцяв (за винятком, щоправда, деяких моментів) – альбом витримано в мінімалістичній естетиці, хоча місце для легкого експерименту знайшлося і тут. Заціните самі!» – зазначив Колос.

Нагадаємо, що вже на цьому тижні стартує великий сольний тур лідера «Фіолету», який розпочнеться виступом у Рівному, запланованому на 7 березня. Вся інформація та повний березневий графік туру доступний на нашому сайті за наступним посиланням.

[fap_track id=”5798″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *