Колос - Як я живу #1
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колос – Як я живу #1 (Перша частина альбому)

В останні дні вже минулого 2014 року, фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк, також відомий як Колос, представив слухачам новий сольний альбом у рамках свого поза-«Фіолетового» проекту, під назвою «Як я живу». Точніше не весь альбом, а першу його частину, що складається з композицій, більшість з яких були оприлюднені у якості інтернет-синглів, а також декількох віршів Колоса, зачитаних під музику.
«Яке життя, така і музика. Від травневого, майже тріп-хопового умиротворення «Колискової» до рваних емоцій глибоко осіннього і дабстепового «Морфію» з віршованими рефлексіями поміж нотами. Друга частина альбому, з піснями цілком новими, буде як ніколи акустична. Приємних слухань та гожих днів у році новому!» –написав в анотації до релізу лідер «Фіолету».
Другу частину платівки «Як я живу» шанувальникам обіцяють презентувати наприкінці зими 2015 року, а вже в березні запланований акустичний тур Україною на підтримку альбому. «Щодо другої частини альбому, то це буде швидше за все акустична добірка творів з гітарою та клавішами – чистий звуковий спокій. Мінімум звуків – максимум життя в рядках пісень. Принаймні, так мислиться мені зараз. Як кінцево звучатиме матеріал, поки сказати важко. Це будуть зовсім нові композиції, деякі настільки особисті, що більш особистих у творчості як мого сольного проекту, так і «Фіолету» відшукати важко», – розповів у своєму нещодавньому інтерв’ю Сергій Мартинюк.
Ідея розділити альбом на дві частини виникла у Сергія, зважаючи на неабияку стилістичну різноманітність нового матеріалу. Недарма у розмовах про нього він використав визначення «яке життя, така і музика», адже цей реліз є своєрідним відображенням мінливого за настроями життя музиканта.
Тож чекайте на анонсовану другу частину альбому під назвою «Як я живу», та не забувайте слідкувати за розкладом майбутнього концертного туру виконавця.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *