Колос - Титанік. Дно. Небо.
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Колос – Титанік. Дно. Небо.

Сергій Мартинюк, він же Колос, він же фронтмен «Фіолету», близько години тому, представив загалу свій новий кліп на пісню «Титанік. Дно. Небо.», створений у рамках сольного проекту. Композиція, що увійша до другого альбому співака під назвою «Дельфіни», який побачив світ минулоріч, за словами Сергія, є титульною піснею зазначеної платівки, принаймні особисто для нього.
«Маленькі діти-космонавти-душі, які рухаються океанами безмірності від тіла до тіла. Тіла всього лиш кораблі, які несуть нас від берега до берега. Вірі в реінкарнацію душ присвячується», – зазначає в анотації до пісні виконавець.
Варто відмітити, що у створенні цієї пісні, як зрештою й у всіх інших власних творчих напрацювань Сергія, йому незмінно допомагав інший учасник луцього гурту «Фіолет» – Колік Тимощук. Головною дійовою особою новопрезентованої відеороботи, окрім власне Колоса, став його рідний брат Богдан.
За ідею, зйомки та монтаж свіжого відео Сергій висловлює щиру подяку своїм друзям – подружжю VetraVarvara, які вже працювали над фотосетом для дебютної платівки Колоса, а також останнього альбому «Фіолету» – «Вігвам».

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Колос, музика українською, украинская музыка, Фіолет, Мартинюк, новий кліп Колос, Титанік, дно, небо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *