Колос – Лютий Березень
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колос – Лютий Березень (Live-збірка)

Лідер гурту «Фіолет», Сергій «Колос» Мартинюк, підготував для численної когорти прихильників з fiolet family приємний презент у вигляді збірки репетиційних демо-записів під назвою «Лютий Березень», матеріал з якої було взято за основу електро/піано програми його сольного проекту. До компіляції увійшла аж 21 пісня Колоса – знані треки «Фіолету», кавер-версії композицій інших виконавців, а також абсолютно нові твори, зокрема, «Десь там», «Любов переможе», «Не дивись у пітьму», «Танець» та «Старі пісні».

Цікаво, що наразі Колос разом з музикантами «Фіолету» готують новий міні-альбом з пісень на вірші українських поетів-класиків, про що співак нещодавно повідомив у соціальних мережах. Окрім того, «Фіолет» вже зовсім скоро презентує свою оновлену концертну програму #oldschoolshow: хлопці обіцяють під час майбутніх концертів продемонструвати публіці свою оновлену концепцію, що характеризується значно важчим звучанням, численними експериментами з електронікою та фірмовою експресивністю. Отже, не пропустіть найближчі травневі концерти, що відбудуться у Львові (14 травня), Києві (18 травня) та Харкові (19 травня)! Ну і звісно шукайте «Фіолет» на великих літніх фестивалях «Файне місто», Atlas Weekend, «Бандерштат».

Ще один творчий задум Колоса, який наразі активно втілюється у життя – документальний фільм про попередній концертний тур «Піаноакустика», що охопив десятки міст України. Чекайте на відеозвіт з виступів, залаштункове відео, розповіді лідера «Фіолету» про гастролі і навколо того вже найближчим часом.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ганна Біла says:

    О, щось новеньке від Колоса)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *