Колос - LvivLive (Запис концерту)
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колос – LvivLive (Запис концерту)

Пропонуємо вашій увазі аудіозапис живого виступу проекту фронтмена гурту «Фіолет» – Колоса на цьогорічному фестивалі Lviv Acoustic Fest, який відбувся 18-19 жовтня 2014 року. Сергій Мартинюк (він же Колос) підіймався на сцену Палацу культури імені Гната Хоткевича у перший день масштабного музичного дійства разом із музикантами Green Silence, PIANO, Ріплей, Fontaliza, Bahroma, Рэспубліка Паліна та Дмитром Шуровим (Pianoбой) . У заключний день фестивалю слухачів радували The Snow, Bria Blessing, Epolets, Гапочка, П&Д, Плесо та Vivienne Mort.

LAF цього року відбувся вдруге, і з гордістю носив звання найбільшого акустичного фестивалю на теренах України. Завдяки цьому фестивалю широкий слухацький загал мав змогу поринути в акустичний світ знайомих й улюблених композицій, а також відкрити для себе дещо нове та цікаве. Два дні музики, емоцій, спілкування та незабутньої Львівської атмосфери – все це Lviv Acoustic Fest 2014.

Проект Колоса виступив на фестивалі у наступному складі: Олександр Дроздов з гурту Ріплей (ритм-секція), Петро Свіст (клавішні), Колік Тимощук (гітара) та Сергій Мартинюк (вокал).
Для столичних прихильників лучан нагадуємо, що зовсім скоро (а саме 7 грудня), Фіолет у повному складі відіграє великий сольний концерт на честь свого п’ятиріччя у київському клубі Sentrum.

[fap_track id=”7935″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. гриб сергій лучанин says:

    побільше б таких виконавців як Колос але він тільки один такий неповторний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *