Колос - До Нового року
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колос – До Нового року (Сингл)

Друзі, ми раді вам передати ще одне щире музично-святкове вітання від сучасних українських музикантів. На цей раз свої найкращі побажання передав слухачам лідер популярного луцького гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк, він же Колос.
Новий сингл «До Нового року» створений у рамках його сольного, поза-фіолетового проекту, було презентовано на сторінках офіційних соціальних мереж вчора, 16 грудня. Ця пісня була записана спільно із молодою київською співачкою під псевдонімом Katrin Pictures, з якою Сергій має наміри співпрацювати й у майбутньому.
«Мені завжди імпонувала західна музична традиція новорічно-різдвяних пісень. У нас своя інтерпретація цього, перенесена на українські реалії. «До Нового року» – це фіксація миттєвостей у форматі «тепер і зараз» – фіксація нашої молодості і людської віри у кращий завтрашній день. Музика, в якій зміст визначає форму. В такий нелегкий рік хай хоча б пісні приносять нам полегшення. Приємного Вам прослуховування і гожих новорічно-різдвяних тижнів», – написав лідер гурту «Фіолет» в анотації до нового синглу.
Загалом над свіжим релізом окрім Сергія Мартинюка працювали: Петро Свіст (клавіші), Колік Тимощук (музика, аранжування, саунд продакшн) та Лора Молодець (обкладинка).
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/181921127″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *