Колос - Дельфіни
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Колос – Дельфіни

Так вже склалося, що у день свого народження Колос з гурту “Фіолет“, окрім того що приймає подарунки від близьких та рідних, ще і сам робить презенти своїм шанувальникам. Вже другий рік поспіль, саме 28 грудня, він викладає в Інтернет свої власні музичні напрацювання у вигляді сольних альбомів. У 2012 році світ побачила платівка Колоса із символічною назвою “28.12.87”, а два дні тому, 28.12.13, шанувальники почули новий реліз співака – “Дельфіни“.
Так само як і з першим альбомом, у зведенні і накопиченні “Дельфінів” Сергію Мартинюку (він же Колос), допомагали друзі Колік Тимощук, Роман Сорока та з найближчого часу новий учасник “Фіолетої команди” – Єгор Грушин. Свіжа платівка вмістила у себе сім авторських композицій і шість задекламованих віршів, символічно розділених двома сторонами А і В. Як зазначав Колос, весь матеріал нового альбому – це невеличка частина матеріалу, що зібрався між буднями, святами, концертними подорожами та студійними сесіями у записниках, голові та плеєрі.
Новий альбом став своєрідним словом подяки лідера “Фіолету” всім близьким йому людям, які повсякчас надихають і підтримують його у всіх починаннях, преживають за нього та разом з ним нервують і радіють успіхам. У своїй анотації до диску співак не забув і про своїх слухачів, подякувавши їм за те, що вони дозволяють йти у вірному напрямку і, що найголовніше, залишатися у цьому русі самим собою.
Ми у свою чергу також приєднуємося до всіх тих багаточисленних привітань і бажаємо Сергію в майбутньому році накопичувати творчу енергію задля її всецілого втілення у все нові й нові пісні.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/18577057″ params=”color=42403e&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *