Kolos & Brothers – Пісня щастя
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Kolos & Brothers – Пісня щастя (Сингл)

Лідер луцького гурту «Фіолет», засновник скандального проекту «ТраТаТа», а також виконавець чуттєвих пісень у рамках свого сольного проекту Сергій Мартинюк, він же Колос, особистість, як ви вже бачите, багатогранна. І напередодні нового 2017 року, співак презентував загалу ще одне своє музичне втілення – Kolos&Brothers, а також перший ностальгічний сингл, створений у рамках даного сайд-проекту під назвою «Пісня щастя». Наразі до складу Kolos&Brothers, окрім, власне, самого засновника, входять барабанщик Валентин Миронюк та клавішник Петро Свіст, а свою музичну стилістику новостворена формація визначає достатньо розпливчасто, відмічаючи що це буде пекельна суміш жанрів від хіп-хопу та регі до танцювальної електроніки.

Перша пісня від Kolos&Brothers з’явилася у мережі вчора, 28 грудня 2016 року, і дата ця була обрана не випадково, адже саме у цей день Сергій відзначав свій 29-й День народження. Ми зі свого боку також долучаємось до привітань співаку та бажаємо йому завжди отримувати насолоду від подолання перешкод на своєму творчому шляху та, звичайно ж, наснаги!

Дебютна новинка «Пісня щастя», до слова, менше ніж за місяць потрапить до переліку треків першої частини повноформатного альбому Kolos&Brothers, робота над яким вже практично завершена. Платівка носитиме назву Kamasutra та з’явиться у мережі на екваторі січня 2017 року, а вже у березні буде оприлюднено і другу частину поза-«Фіолетових» напрацювань Колоса і ко.

Kolos & Brothers – Пісня щастя

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *