Kolos & Brothers – Kamasutra
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Kolos & Brothers – Kamasutra (Альбом)

«Камасутру в кожен дім», – саме під таким гаслом проводить сьогоднішній день, 21 лютого 2017 року, лідер луцького гурту «Фіолет» Сергій «Колос» Мартинюк. Ні, виконавець не вирішив підіймати сексуальну культуру української молоді за допомогою масового поширення індійського еротичного трактату, натомість, завдяки йому наші співгромадяни отримали можливість ознайомитися з «Камасутрою» вітчизняного виробництва, а точніше з її музичною варіацією.

Саме таку назву – Kamasutra, отримав перший та, як це не дивно, скоріше за все останній студійний альбом сайд-проекту музиканта Kolos & Brothers, до якого потрапило чотирнадцять тематичних треків, включно із двома оприлюдненими раніше синглами «Пісня щастя» та «Бібліотека». За словами Сергія, цей реліз можна назвати таким собі подарунком для друзів, адже найбільш повно його зможуть зрозуміти та оцінити саме особисто знайомі з музикантами слухачі. Подібні твердження можуть мати під собою достатньо змістовне підґрунтя, адже в альбомі Kamasutra на перший план виходить зовсім не музика і навіть не тексти пісень, а особистісний характер матеріалу, який можна було би порівняти із записами щоденника (звісно ж не учнівського, не забуваємо про назву релізу та позначку на обкладинці «18+»).

«За допомогою пісень «Фіолету», ми як вміємо розмовляємо із цим світом, але тут ситуація дещо інша. Музика проекту Kolos & Brothers про нас самих, наше щастя, нещастя, жарти і серйозність кількох останніх років. Якщо б не запланований тур на його підтримку, я би ліпше без зайвої публічності розіслав ці чотирнадцять треків у приватні повідомлення всім бажаючим. Тим не менше, ми активно готуємося до наших березнево-квітневих концертів майже у форматі квартирників», – написав на сторінці у соціальних мережах Колос.

Додамо, що наразі у списку запланованих Колосом і ко концертів значиться більше двадцяти українських міст, тому не проґавте можливість поближче поспілкуватися з музикантами у вашому рідному місті. Слідкуйте за анонсами!

Kolos & Brothers – Kamasutra

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Slayergirl says:

    Оце так порадували сьогодні українські музиканті – і Хардкіс, і Колос… Головне що все жирне. Навіть не знаю тепер що першим слухати по дорозі додому) Напевне Колоса, бо тривалість-то побільша)

  2. Ліхтарник says:

    Скажімо там, мурах не було (вони напевно на дівчат тільки стрибають), але разом з тим матеріал достатньо сносний. Очікував гіршого трешу. А так навіть пару треків виокремив. Але щось у цього колосо явно з особистим життям не все добре, судячи з деяких тематик…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *