Kolos & Brothers – Бібліотека
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Kolos & Brothers – Бібліотека (Сингл)

«Найкраще місце для брутального сексу – бібліотека, а саме секція укрсучліту», – авторитетно стверджує у новій пісні «Бібліотека» Сергій Мартинюк, лідер гурту «Фіолет». Звісно ж такий політ бурхливої фантазії (а може й підкріпленої практикою теорії, хтозна) виконавця аж ніяк не пасував би до романтизму його основного гурту, через що цей трек було видано у рамках сайд-проекту під назвою Kolos & Brothers. Це, до речі, вже друга пісня новоствореної формації: перша була присвячена ностальгічним спогадам, а друга, як ви вже зрозуміли, статевим стосункам у публічному місці. Які ще тематичні випробування психічної стійкості своїх юних прихильниць, окрім оргії з Антоничем, Єсеніним чи (та) Бодлером, підготував співак, усі ми дізнаємося вже досить скоро, адже реліз повноформатного альбому Kolos & Brothers заплановано на середину лютого. Цікаво, чи після такого треку когось здивує назва майбутнього лонг-плею – Kamasutra?

«Наш другий сингл «Бібліотека» можна сприймати у якості відчайдушного внеску у розвиток новітнього літературного процесу в Україні ;) Щоправда, мені вже почали надходити повідомлення, мовляв, ми посягнули на святе і можна було би по скромніше. Згоден, можна, але не сьогодні», – пише у соціальних мережах головний ворог працівників українських бібліотек aka Колос.

Kolos & Brothers – Бібліотека

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Lenka says:

    Вкрадене: Найкраще мiсце для брутального cексу це концерт Фiолету :)))

  2. Olexa1981 says:

    Може я вже занадто старомодний, але я дещо не в’їхав в тему пісні) Це пропаганда статевих відносин, читання, або реклама сучасних авторів?) Чи все разом?) А по музиці – не моє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *