Колоритм, Б.Мирний, Трембіт – Weekend
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Колоритм, Б.Мирний, Трембіт – Weekend (EP)

Як-то кажуть, четвер – це без малого п’ятниця, тому сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги свіжий міні-альбом під символічною назвою Weekend, авторства трьох давніх друзів та сольних реп-виконавців Колоритма, Б. Мирного та Трембіта. Але на цій трійці перелік залучених виконавців платівки не закінчується, оскільки деякі її треки доповнила жіночим вокалом співачка Наталя Шевченко на псевдо Абіє.

«Головна ідея нашого спільного релізу – нагадати людям про існування світу навколо, про який ми часто забуваємо, сидячи зранку до вечора за робочими місцями в офісах. Це відображення подій із власного життя, у яких слухач зможе упізнати себе. Концепція альбому була створена ще рік тому під захоплюючі та ретельно підібрані інструментали львівського бітмейкера A.Rubik’a, однак тоді через різні події у житті виконавців не вдалося це все швидко реалізувати. Поступово написавши тексти і зібравшись разом у рідному місті Миргороді, на студії F-Records, було дано початок аудіозаписам, якими на даний момент ви можете насолодитися у повній мірі, слухаючи альбом», – діляться з читачами «Нотаток» учасники колаборації.

Особливу подяку музиканти висловлюють своїй талановитій землячці Абіє, яка із задоволенням відгукнулася на запрошення до спільної роботи, а також спеціалістам студії «5Е Звук» (м. Львів), відповідальним за кінцеве звучання пісень і мастеринг.

Українська музика: Колоритм, Б.Мирний, Трембіт

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *