Kolo – Зерно живе
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Kolo – Зерно живе (Сингл)

Нещодавня студійна робота лучан з етно-гурту Kolo вилилася у перші результати: команда оприлюднила у мережі новий студійний сингл під назвою «Зерно живе» та продовжує працювати над матеріалом для майбутнього повноформатного альбому. Запис відбувався на місцевій студії Muzarecord під керівництвом звукорежисера Андрія Жирнова.

Олена Цибульська, вокалістка гурту Kolo та авторка тексту «Зерно живе»: «Головна ідея пісні досить багатогранна. З однієї сторони це таке собі торжество життя в дереві, ода йому, як живому неймовірному створінню. Тай не тільки дереву: хвилинне завороження усім живим, нерукотворним. З іншої – особисті почуття, переживання. На своїй землі в заміському будинку ми посадили так звану «алею предків». Це дуби. Кожен дуб там посаджений певному нашому близькому родичу, якого вже немає в живих. Саме тому «дерево-душа».

Як ви вже зрозуміли, фактично і вдень і вночі продовжується активна робота «Кола» над піснями майбутньої платівки, проте точна дата її релізу поки що лишається у таємниці. Музиканти лише інтригують слухачів, відмічаючи, що в альбомі на них чекає добряча кількість музичних експериментів, сюрпризів та доволі неочікуваних ходів. Не пропустіть подальші релізи формації та слідкуйте за новинами у соціальних мережах!

Kolo – Зерно живе

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *