Коло – Серце в Житах
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Коло – Серце в Житах (Кліп)

Пропонуємо до ознайомлення одразу два відеорелізи харківського гурту «Коло» (не плутати з луцьким проектом Kolo), які знаменують скоре видання другого за ліком повноформатного альбому «Етносфера». Дебютна платівка формації побачила світ ще у 2005 році, отримавши високі оцінки від слухачів завдяки експериментам з роком, електронікою та фолком. У новому ж альбомі ці експерименти не тільки залишились, але і вийшли на новий рівень: у музиці з’явились важкі гітари, живі народні інструменти та багато треків з наголосом на вокал. Засновник проекту, композитор та музикант Владислав Редькін (ex-Nokturnal Mortum, ex-Astrofaes, ex-Lucifugum, Thunderkraft, Corvus), позиціонує свою музику як electronic folk-rock.

Відтак, 6 березня 2017 року, у мережі було опубліковано однойменне з назвою майбутнього альбому lyric-відео, що являє собою анімацію пейзажів з авторських фотографій та, звісно ж, текст пісні. А вже вчора, 16 березня, музиканти продовжили серію промо-публікацій до лонг-плею та оприлюднили офіційний відеокліп під назвою «Серце в Житах», який розповідає цікаву історію зустрічі у полі звичайної жінки-жниці з містичною істотою – польовою русалкою, та подальше перетворення жниці на русалку. Цікаво, що роботу над цим відео було розпочато ще влітку 2016 року.

Варто додати, що релізу згаданого нами альбому прихильникам гурту «Коло» залишилося чекати зовсім не довго – його заплановано вже на 20 березня 2017 року, на День весняного рівнодення. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Коло – Серце в Житах

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *