Kolo – EP
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Kolo – EP

Луцький етно-гурт Kolo, період творчої діяльності якого ще навіть не перевалив за один календарний рік, вже на повну працює над своїм дебютним повноформатним альбомом, що вміщуватиме десять авторських композицій молодої формації. І поки робота над матеріалом знаходиться у самому розпалі, учасники гурту вирішили поділитися зі слухачами невеличкою частинкою майбутньої платівки, але не одним окремим синглом, як це зазвичай буває, а одразу трьома своїми композиціями, зібраними у новий EP-реліз.

За словами музикантів гурту «Коло», вони прагнули зробити такий собі мінімалістичний промо-альбом для того, щоб познайомити меломанів зі своєю творчістю, адже однієї пісні для цієї мети безперечно було би замало. У результаті до свіжої міні-платівки було вирішено включити композиції «Сосна», «Подих чарів» та «Касандра», які, на думку учасників гурту, на сьогоднішній день є найцікавішими у їхньому репертуарі. «Ми обрали саме ці три пісні, бо вони найперші в нашій спільній праці, найкраще зіграні, а це для запису найголовніше. Важливо ще те, що вони різнопланові, та й, на наш погляд, найцікавіші для ознайомлення з творчістю нашого гурту», – розповіла нашому сайту вокалістка «Кола» Олена Цибульська.

Слідкуйте за новинами та анонсами від молодої команди у соціальних мережах та не пропустіть релізу майбутнього студійного альбому гурту Kolo!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *